Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Wiadrów – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Mieszkanie 2-pokojowe Wiadrów

Wiadrów,dolnośląskie

185 000 zł48,15 m² 3 842,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: mieszkania Lokalizacja: wiadrów, gm. Paszowice Pokoje: 2 Piętro: i Powierzchnia: 48,66 m2 największe zalety! Bardzo dobry dojazd - w centrum Jawora.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Nowe Miasto,Wałbrzych(Wiadrów + 23 km)

219 000 zł49 m² 4 469,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie mieszczące się w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się z: - dwóch pokoi, - widnej kuchni, - łazienki z oknem, - osobnego wc z oknem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych(Wiadrów + 23 km)

159 000 zł29 m² 5 482,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania! Mieszkanie znajdujące się na Piaskowej Górze w wieżowcu na 6 piętrze, lokal posiada powierzchnię 29 m2 i składa się z : przedpokoju, 2 osobnych pokoi, lazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Basztowa

Podzamcze,Wałbrzych(Wiadrów + 23 km)

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa Oferta wynajmu mieszkania - Wałbrzych, podzamcze, ul. Basztowa 48 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solicka

Szczawno-Zdrój(Wiadrów + 20 km)

319 000 zł60 m² 5 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w Szczawnie Zdroju przy ulicy Solickiej. Bardzo dogodna lokalizacja, blisko sklepy, kilka minut piechotą do dekptaku i parków. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Jawor(Wiadrów + 9 km)

219 000 zł51,60 m² 4 244,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o dużym potencjale aranżacyjnym, położone na parterze zadbanej kamienicy w Jaworze, z bezpośrednim widokiem i wyjściem z budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Świdnicka

Podgórze,Wałbrzych(Wiadrów + 23 km)

195 000 zł36,07 m² 5 406,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję mieszkanie po generalnym remoncie znajdujące się w Wałbrzychu w dzielnicy Podgórze przy ulicy Świdnickiej usytuowane w dwupiętrowej kamiennicy na wysokim parterze.